+420 778 766 210 info@stodolaherink.cz

Vinný lístek

Vyberte si z naší nabídky skvělých vín

Šumivá vína

Pradio Prosecco 0,75l
325 Kč

Itálie, bílé suché šumivé víno. Prosecco Passa Parola od vinařství Pradio je charakteristické jiskrně slámově žlutou barvou a delikátním aroma. Při konzumaci Vám v ústech zazní ovocné tóny, doprovázené příjemným perlením. Alk.: 11% obj.

Pradio Prosecco 1,5dcl
65 Kč

Itálie, bílé suché šumivé víno. Prosecco Passa Parola od vinařství Pradio je charakteristické jiskrně slámově žlutou barvou a delikátním aroma. Při konzumaci Vám v ústech zazní ovocné tóny, doprovázené příjemným perlením. Alk.: 11% obj.

Bílá vína

Pfaffl Grüner Veltliner 1,5dcl
59 Kč

Rakousko, bílé suché víno. Barva jasná, zelenožlutá. Vůně typická s náznaky ananasu, chuť ovocná se špetkou černého pepře a jemnou kyselinkou. Alk.: 11,5% obj.

Turckheim Pinot Blanc 0,75l
285 Kč

Turckheim Alsace Pinot Blanc. Francie, Alsace. Bílé suché víno. Tento Pinot Blanc provází světle žlutozelená barva. Aroma je svěží a ovocné po hrušce, jablku a bílé broskvi. V chuti je svěží, s nádechem ovoce i květin, suché, elegantní, snadno pitelné. Skvělé jako apertiv. Alk.: 12,5% obj.

RR Neuburské P.S. 0,75l
250 Kč

Réva Rakvice Neuburské P.S. Česká republika, Morava, bílé suché víno, pozdní sběr. Nádherná zlatavá barva se zelenkavými odlesky. Ve vůni se projeví ovocný nádech. Kromě toho lze ve vůni ucítit tóny vyzrálých jablek a exotického ovoce. V chuti se objevuje nádech jablek, exotického ovoce, zralých citrusových plodů s jemným dozvukem dřeva. Alk.: 11,5% obj.

Krems Grüner Veltliner 0,75l
325 Kč

Winzer Krems Grüner Veltliner. Rakousko, bílé suché víno. Půda, na které roste réva, dává této nejznámější rakouské odrůdě kořenitost, ovocitost, svěžest, jemnost. Příjemné suché víno s charakteristickou pikantností a kyselinkou v závěru. Alk.: 12,5% obj.

Remy Pannier Vouvray 0,75l
325 Kč

Francie, Loire, bílé polosuché víno. Bledě žlutá barva se zeleným odstínem. Vůně po zelených jablkách, hruškách a ananasu. Chuť je dobře vyvážená, s delikátní sladkostí, s tóny po hruškách, medu a citrusech. V ústech je víno plné života, osvěžující s příjemným závěrem s tóny minerálů a zeleného jablka. Alk.: 11,5% obj.

Viu Manent Semillón 0,5l
290 Kč

Chile, bílé sladké víno. Výtečné, bílé, přirozeně sladké víno (hrozny dozrávají v přítomnosti ušlechtilé plísně Botrytis cinerea). Světle zlatavá barva, delikátní vůně po ananasu, papáje a kořeněném jablku. Harmonická, sladká chuť s tóny meruněk, medu a vlašských ořechů, je doprovázena znamenitou vyvážeností a příjemným zakončením. Alk.: 11,5% obj.

Růžová vína

Cuvée MiP Rosé 2017 0,75l
365 Kč

Francie, Provence, růžové suché víno. Překrásná světle růžová barva připomínající fuchsie. Vůně je silná s dominujícími tóny citrusů a červených bobulovin. Chuť je velmi delikátní, křehká a jemná se stejnými aromatickými znaky jako ve vůni a dlouhým přetrvávajícím dozvukem. Alk.: 12,5% obj.

Červená vína

Pfaffl Zweigeltrebe 1,5dcl
59 Kč

Rakousko, červené suché víno. Barva hluboká, rubínově červená. Ve vůni výrazné ovocné aroma s tóny třešní a višní. Na patře je víno plné a šťavnaté, s chutí po třešních a s kořeněnými tóny. Kompaktní, kulaté víno s jemným taninem. Alk.: 12,5% obj.

Tohu Pinot Noir 2016 0,75l
595 Kč

Nový Zéland, červené suché víno. Tento Pinot Noir je z hroznů z jedné vinice (Single Vineyard). Ve vůni aromatické vrstvy třešní, švestek a dalšího červeného ovoce se špetkou tymiánu. Chuť bohatě strukturovaná s příchutěmi zralého červeného a tmavého ovoce, koření a nádechem francouzského dubu. Na patře středně tělnaté víno přináší pocit dobré vyváženosti s harmonickým, dlouhým a elegantním závěrem. Alk.: 13% obj.

La Forge Estate Syrah 0,75l
250 Kč

Francie, Languedoc, červené suché víno. Víno s vynikajícím charakterem a elegancí doprovází výrazná purpurová barva s granátovými odstíny a příjemná vůně v počátku po černém rybízu a ostružinách.Vyvážené víno s plným tělem, bohatou a měkkou chutí se sametovými taniny a nádechem zralého ovoce, lékořice a kořenitým dlouhým dozvukem. Alk.: 14% obj.

RR Modrý Portugal PS 0,75l
250 Kč

Réva Rakvice Modrý Portugal P.S. 0,75l Česká republika, Morava, bílé suché víno, pozdní sběr. Víno s nádhernou granátovou barvou s fialovými odlesky. Ve vůni se skvěle snoubí tóny drobného ovoce, zvláště pak malin a zralých třešní. Chuť je sametová s projevem zralého peckovitého ovoce. Alk.: 12,5% obj.

Trapiche PURE Malbec 0,75l
285 Kč

Argentina, červené suché víno, Unoaked. Čistý, ryzí a nespoutaný to jsou charakteristiky, které přesně definují povahu vína Trapiche Pure Malbec. 100% přírodní Malbec bez zrání v sudech a silná koncentrace ovocných chutí a vůní odráží místo svého původu. Alk.: 13,5% obj.

Newsletter

Zadáním emailu souhlasíte se zpracováváním osobních údajů.

X