O nás

Prohlédněte si naší restauraci, pivnici i wine bar!

Restaurace Stodola Herink – ideální místo pro romantickou večeři, posezení u skleničky vína i setkání s přáteli na zahrádce s oroseným pivem.

Na jednom místě naleznete moderní restauraci i pohodovou hospůdku s prostornou zahrádkou a velkým dětským hřištěm. Součástí areálu je také vinotéka a 2 showroomy s jedinečným a netradičním nábytkem.

A jak celý projekt vznikal?

Poté, co objekt opustila původně sídlící firma na zasklívání lodžií, vznikla otázka, co s volným prostorem podniknout. Jelikož naše „stará“ vinotéka byla umístěna v sousedství velkoskladu v horní části areálu společnosti Buda-mont, napadlo nás přemístit ji do klidnějšího prostředí, kam se naši hosté budou rádi vracet. Zároveň jsme začali dovážet unikátní designový nábytek, který si můžete prohlédnout i zakoupit přímo v areálu ve dvou prostorných showroomech.

Součástí celého prostoru se stala i hospůdka Stodola. Původní stavba plnila čistě dekorační funkci. My jsme ovšem chtěli našim zákazníkům a hostům nabídnout více, a tak jsme začali s rekonstrukcí budovy. Vše šlo poměrně rychle a v létě 2016 jsme natočili první pivo.

Tímto náš příběh neskončil! Zařekli jsme se, že vám chceme nabídnout plnohodnotné služby restauračního zařízení, kde si pochutnáte a budete se k nám rádi vracet. K realizaci našeho přání jsme přistoupili na konci března roku 2018 a výsledek už můžete posoudit sami.

Čerstvě zrekonstruované prostory nabízí až 200 míst k sezení ve vnitřních i venkovních prostorách. Nedílnou součástí Stodoly Herink je i Wine bar. Přes 20 let zkušeností s dovozem a pečlivým výběrem vín z celého světa zaručuje dokonalý zážitek za super cenu. Rádi pro vás zajistíme oslavu narozenin, svatbu, či firemní teambuilding.

Stodola Herink Restaurant, to je unikátní spojení lahodného jídla, skvělého vína i výborného piva

Těšíme se na vaši návštěvu!

    X